Úvodní stránka » Práce v Bavorsku a nejenom tam

Zprostředkování práce do Bavorska - a nejenom tam …….

 

Chcete také pracovat v Bavorsku – nebo jiné spolkové zemi Německa ?

Potom jste na tom správném webu !!!

 


 

 Základní informace pro uchazeče o práci v Německu 

 

Zprostředkování práce provádíme na základě řádného povolení MPSV ČR – GŘ ÚP – zde je možné si ověřit.

Zprostředkování práce je zaměřeno na 3 oblasti:

  1. Pro tzv.“pendlery“ na příhraniční oblast Šumavy a Bavorska, která díky příznivé vzdálenosti umožňuje denní dojíždění. Na bavorské straně se jedná o oblast Regenu, Zwieselu, Pasova, Deggendorfu a Chamu, případně severní Čechy/Sasko.

  2. Pro práci v místech, která neumožňují denní dojíždění, jsou zájmovými oblastmi zbývající část Bavorska a dále spolkové země Sasko, Sasko-Anhaltsko a Durynsko.

  3. Montážní práce po celém Německu – určeno technickým řemeslným profesím jako např. strojní zámečníci, svářeči, instalatéři/topenáři, klempíři, elektrikáři, obráběči kovů apod. – zde se ke mzdě vyplácí ještě plné diety podle kalendářních dnů – cca 750 až 1.000 Eur/měsíc – nezdaněno !!!

Kancelář zprostředkování práce je v Dobršíně (u 342 01 Sušice) a dominantní část komunikace probíhá, pokud je to možné, elektronicky (e-mail, Skype, telefon). Při zprostředkování práce spolupracujeme s 5 významnými a stabilními německými pracovními agenturami v příhraniční oblasti Bavorska a dále se 2 pracovními agenturami v Sasku. Větší část zprostředkování práce probíhá přes německé pracovní agentury, zbytek přímo se zaměstnavatele.

Pro práci v Německu je dnes vyžadována znalost němčiny většinou na úrovni základní komunikativní schopnosti (A2 nebo B1), někteří zaměstnavatelé akceptují i základní znaloat (A1/A2). Pro některé profese je vyžadována naopak znalost na vyšší úrovni (B1 nebo B2) – informativní stupně hodnocení znalosti cizích jazyků – zde. 


 

Rámcové informace o postupu při zprostředkování práce

Tyto informace si můžete přečíst hned po vyplnění a odeslání přihlašovacího formuláře - pokud máte zájem o práci v Německu.

 


GDPR - Ochrana osobních údajů - zásady zpracování - zde


 

Mám zájem o práci v Bavorsku - Německu

  Vyplňte přihlašovací formulář a obratem dostanete potřebné informace.

 

  


 

Sasko  -  Sasko-Anhaltsko  -  Durynsko                                  zpět nahoru