Úvodní stránka » Osobní profil

Osobní profil

 

Proč si zvolit  servis a služby právě ode mě ??

 

Nabízím více jak 35 let praxe a zkušeností z výrobních firem v různých vedoucích a řídících pozicích  - nenabízím suchou teorii a učebnicové školní rady podpořené líbivými powerpointovými prezentacemi.

Profesně jsem byl orientován na řízení a organizaci pracovních kolektivů, zejména ve výrobně-technické oblasti. Naposledy jsem pracoval (13 let) v oblasti výroby stavebních hmot a těžby surovin (problematika báňské legislativy).

Mohu nabídnout rozsáhlé znalosti a zkušenosti získané vzděláním v technickém oboru doplněné dlouholetou praxí ve výrobních podnicích. Tyto praktické zkušenosti jsem průběžně doplňoval intenzivním sebevzděláním v oblasti motivace a rozvoje osobnosti. Mám také velmi dobré komunikační a řídící schopnosti, stejně jako solidní znalost německého jazyka.

Domnívám se, že i mé dobré znalosti právního a podnikatelského prostředí a zejména dlouholeté zkušenosti s vedením středně velké společnosti mohou pro Vás být prospěšné.

Dlouhodobé zkušenosti s řízením a vedením pracovních kolektivů mi rovněž daly solidní znalost problematiky práce s lidmi včetně personálních otázek. Tyto zkušenosti jsou nyní pro mě dobrým základem i pro činnost v oblasti zprostředkování práce a personálního servisu.

 

Pevné zdraví a jen samé pozitivní kroky na cestě kupředu Vám přeje

 

 

                                                                                           Antonín  P o l a n k a

 

 


 

Motto:  „Když nevíš kam jdeš, je úplně jedno, kudy jdeš ……..“

 


 

Profesní profil:

XING:          profil zde

LinkedIn:    profil zde

Prezentace - INFO - CZ/D:   zde